23 سپتامبر, 2020

بهترین روش عطر زدن برای افزایش ماندگاری بو

مجله انرژی مثبت | مد و پوشاکهمه ما تمایل داریم که ماندگاری عطری که استفاده می‌کنیم افزایش پیدا کند، اما برای این منظور چه باید کرد؟ شیوه عطر زدن کمک می‌کند تا ماندگاری آن بیشتر شود. اگر محصول درستی را انتخاب کنید و به شیوه صحیح نیز آن را بکار ببرید، نتیجه مطلوبی خواهید گرفت. در این مطلب به شما بهترین روش عطر زدن را معرفی می‌کنیم تا ماندگاری عطر افزایش پیدا کند، پس به خواندن ادامه دهید.

بهترین روش عطر زدن

روش عطر زدن در ماندگار بوی آن تاثیر بسیاری دارد. این روش‌ها عبارتند از:
۱. ابتدا دوش آب گرم بگیرید. آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست و جذب بیشتر عطر می‌شود.
۲. پوست را مرطوب کنید. یک پوست مرطوب عطر را بیشتر از پوست خشک جذب می‌کند، بنابراین شاید بد نباشد قبل از عطر زدن بدن را با لوسیون بدن مرطوب کنید. بهتر است از از لوسیون بدون بو استفاده کنید تا رایحه‌ عطرتان خالص بماند.
افزایش ماندگاری عطر, بهترین روش عطر زدن برای افزایش ماندگاری بو
۳. عطر و ادکلن خود را در حمام یا دستشویی نگهداری نکنید. گرما، نور و رطوبت ترکیب شیمیایی آن‌ها را تغییر می‌دهند.
۴. اگر اولین باری است که از عطرتان استفاده می‌کنید، ابتدا مقدار کمی از آن را روی قفسه سینه اسپری کنید تا به تدریج شما و اطرافیان به بوی آن عادت کنید. بعد می‌توانید روی چند نقطه دیگر نیز آن را اسپری کنید.
۵. عطر را روی نقاط گرم بدن اسپری کنید. گرما باعث می‌شود در طول روز رایحه عطر به طور مداوم انتشال پیدا کند. گرمترین نقاط بدن شامل سینه، گردن، زیر فک، مچ دست، ساعد و شانه‌هاست. لازم نیست روی تمام این نقاط عطر بزنید، تنها دو تا سه نقطه کافی است.
۶. بعد از اینکه عطر را روی نقطه‌ مورد نظر اسپری کردید، آن را نمالید. معمولا پس از اینکه عطر را روی مچ دست اسپری کردیم، هر دو مچ را روی یکدیگر می‌کشیم، اینکار ماندگاری عطر را کاهش می‌دهد.
افزایش ماندگاری عطر, بهترین روش عطر زدن برای افزایش ماندگاری بو
۷. تنها در صورت لزوم دوباره عطر بزنید. بسته به ماندگاری عطرتان، اگر مجددا نیاز بود روی مچ دست‌ها مقداری عطر اسپری کنید.
۸. اسپری کردن عطر و راه رفتن از میان آن کار بیهوده‌ای است. با اینکار تمام قطرات در هوا پخش می‌شوند.
۹. عطر را روی لباس اسپری نکنید. در اینصورت عطر با روغن‌های پوست ترکیب نمی‌شود و در نتیجه به آن بویی که باید نمی‌رسد.
۱۰. اگر از بطری‌های عطر بدون اسپری استفاده می‌کنید، مراقب باشید بیش از حد عطر نزنید. انگشت خود را روی در بطری بگذارید و به آرامی کمی آن‌را به عطر آغشته کنید و به صورت ضربه‌ای روی قسمت‌های موردنظر بدن بزنید.
۱۱. هرچه ملایم‌تر بهتر، بوی عطر باید کشف شود نه اینکه جلب توجه کند. کسانی که در نزدیکی شما هستند، باید از بوی خوش شما لذت ببرند نه اینکه با بوی زیاد اذیت شوند.
افزایش ماندگاری عطر, بهترین روش عطر زدن برای افزایش ماندگاری بو

جمع‌بندی

حس بویایی ما یکی از قویترین حواس پنج‌گانه است. این حس به بخش حافظه مغز متصل است و ارتباط عمیقی با احساسات ما دارد. عطر زدن یک روش خاص برای این است که فراتر از قوه بینایی با دیگران ارتباط برقرار کنیم. به علاوه بوی عطر باعث می‌شود شما در خاطره‌ها بمانید و تاثیرگذار باشید، بنابراین در انتخاب عطر دقت کنید.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم مطالب معرفی بهترین عطرهای زنانه و معرفی بهترین ادکلن‌های مردانه را در رسانه انرژی مثبت مطالعه فرمایید. زمانی‌که عطر مناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنید که در ترکیب با بوی طبیعی بدن شما رایحه خاصی را به وجود بیاورد، می‌توانید با این بو شناخته شوید. تنها کافی است که روش درست عطر زدن را همانطور که گفته شد دنبال کنید.
مطالعه بیشتر :
ست پیراهن جین مردانه، با ایده های بسیار جذاب و شیک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *