24 سپتامبر, 2020

مدل مناسب مو برای فرم صورت

مدل مناسب مو برای فرم صورت شما کدام است

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده مدل مو شکل صورت ماست. پس چرا اینقدر مهم است؟ زیرا اگر مدل موی نامناسبی دارید ، ممکن است به این دلیل باشد که متناسب با فرم صورت شما نیست. در واقع ، هر چقدر مدل موی شما خوب باشد ، اگر با فرم صورت شما مطابقت نداشته باشد ، نتیجه دوباره خوب نخواهد شد. یک مدل موی خوب باید ویژگی هایی را که دوست ندارید به حداقل برساند و ویژگی هایی را که بیشتر دوست دارید برجسته کند. به کمک کوتاهی موها با توجه به فرم صورت ، می توانید ویژگی های صورت خود را برجسته کرده و چهره و موهایتان را خنک تر نشان دهید. برای آگاهی از مدل های اصلاح صورت و مدل های اصلاح مدل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ ، ادامه مطلب را بخوانید.

چگونه می توانید فرم صورت خود را پیدا کنید؟

مدل مناسب مو برای فرم صورت

مدل مناسب مو برای فرم صورت

مطالعه بیشتر :
10 مدل موهای کلاسیک و زیبای دخترانه ۲۰۲۰

برای یافتن فرم صورت خود می توانید از راهنمای بالا استفاده کنید. بعد از اینکه شکلی متناسب با ویژگی های صورت خود پیدا کردید ، می توانید پیشنهادات مدل موی متناسب با فرم صورت را در ادامه مطلب ما پیدا کنید.

صورت بیضی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

یکی از نادرترین فرم های صورت که تقریباً در هر مدل مویی متناسب است ، شکل بیضی شکل صورت است. اگر این شکل صورت را دارید که حتی سخت ترین برش های باب نیز هماهنگ به نظر می رسند ، می توانید از برش long bob  استفاده کنید.

مدل مناسب مو برای فرم صورت

پیشنهاد انرژی مثبت: اگر قبل از حالت دادن به موهای خود از کرم های درخشان کننده استفاده کنید ، موهای شما نه تنها فرم می گیرند؛ بدون وز و براق می شوند.

مدل مناسب مو برای فرم صورت

به نظر می رسد این مدل که قسمت جلوی آن بلند و پشت آن کوتاهتر است هرگز از مد نمی افتد.

صورت گردی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

با توجه به اشکال صورت گرد ، برش طبقه ای انتخاب ایده آل در بین مدل های مو است. اگر صورت گرد دارید ، باید موهای طبقه ای و تا شانه را ترجیح دهید تا صورت شما لاغر و بلندتر به نظر برسد.

صورت قلبی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

اگر فرم صورت قلبی داشته باشید ، موهای چتری بسیار زیبا به نظر می رسند! اگر موی چتری دارید که متناسب با هر فرم صورت نیست و از ویژگی های صورت قلبی برخوردار است ، توصیه می کنیم آن را امتحان کنید. چتری بلند ، موهای لایه ای که از بالا شروع می شوند ممکن است فقط برای شما مناسب باشد. برای داشتن مویی متناسب با ویژگی های صورت شما نیازی به اقدامات جسورانه ندارید. لمس ناچیز موهای حاشیه ای یا لایه ای به برجسته شدن ویژگی های صورت بدون تغییر زیاد موهایشان کمک می کند.

صورت مربعی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

بهترین نکته در مورد ویژگی های صورت زاویه دار و تیز این است که همیشه باعث می شوند بدون هیچ زحمتی جذاب به نظر برسید. اگر فرم صورت مربعی دارید ، می توانید به جای مدل موهای کوتاه ، موهای خود را مطابق با نوع صورت خود با مدل های بلند و نیمه بلند ببندید.

صورت مستطیلی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

برای کسانی که خطوط مستطیلی دارند ، یافتن مدل موی متناسب با فرم صورت دشوار است. اما همین که مدل موی مناسبی برای این فرم صورت پیدا کردید ، خیلی دوست دارید که دست از آن بکشید. شما باید سبک حاشیه ای را امتحان کنید تا خطوط صورت زاویه دار صورت را گردتر نشان دهد. اگر فرم صورت مستطیلی دارید ، توصیه می کنیم به جای استفاده از سشوار مستقیم نگاهی به مدل موهای موج دار و طبیعی بیندازید. می توانید از موهای حالت دهنده استفاده کنید تا مدل موهای موج دار و راحت خود را به راحتی دریافت کنید.

صورت مثلثی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

 

مطالعه بیشتر :
شیوه صحیح کشیدن خط لب با فرم دلخواه

اگر فرم‌صورت مثلثی و با پیشانی پهن دارید ، باید از مدل موی لایه ای استفاده کنید. مدل موهای لایه ای موهای شما را حجیم و پرتر نشان می دهد ، بنابراین می توانید ویژگی های صورت خود را گردتر نشان دهید.

مدل مناسب مو برای فرم صورت

صورت های مثلثی شکایت دارند که هنگام استفاده از موهای باز صورتشان ناپدید می شود. اگر از اینکه موهایتان صورتتان را نمی پوشد ناراحت هستید ، می توانید موهایتان را دم اسبی تنگ کنید. می توانید در مراسم خاص لوازم جانبی مختلف مو را به مدل دم اسبی اضافه کنید و مدل موهای خود را زیبا تر کنید.

صورت لوزی شکل

مدل مناسب مو برای فرم صورت

هنگام انتخاب مدل مو با توجه به ویژگی های صورت ، باید مدل های مویی را انتخاب کنید که مفید باشند. کسانی که فرم‌صورت لوزی شکل دارند بهترین مدل موهایشان است. شما می توانید با کوتاه کردن موهای خود دقیقاً زیر خط گوش ، مدلی را بدست آورید که هم جذاب و هم مناسب فرم صورت شما باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *