26 سپتامبر, 2020

پراید اجاره ای

اجاره ماشین مربوط به ماشین های گران قیمت است یا می‌توان پراید را هم اجاره کرد؟ کجا و چگونه ؟! ادامه مطلب را در این مقاله دنبال کنید .

 

 

انرژی مثبت | سرویس خودرو – اجاره ماشین که این روزها به دلیل افزایش قیمت خودرو، طرفدارهای زیادی پیدا کرده است، معمولا شامل خودروهای گران قیمت می شود و ماشین های معمولی و ارزان قیمت چندان شامل خدمات اجاره ماشین نمی شود. این در حالی است که درخواست های زیادی برای اجاره ماشین های ارزان قیمت تر، مانند پراید و … از سوی متقاضیان مطرح می شود.

 

پراید اجاره ای

 

پیرو همین نکته، لازم است این خبر را اعلام کنیم که از این پس خودرو پراید نیز، در طرحی ویژه، به صورت بدون راننده در سراسر ایران، اجاره داده می شود. از مزیت های مهم این طرح این است که شما می توانید به صورت اینترنتی، قیمت اجاره پراید و شرایط آن را مشاهده و پس ثبت درخواست خود؛ بدون نیاز به ارائه چک، سند و یا هرگونه تضمین دست و پاگیر دیگری، خودرو خود را در زمان و مکان مورد نظرتان تحویل بگیرد.

مطالعه بیشتر :
۱۰ علت مهم روشن شدن چراغ چک

البته، در این طرح شما می توانید علاوه بر اجاره پراید، اجاره ماشین بدون راننده را، برای دیگر خودروهای لوکس و غیر لوکس با قیمت هایی مناسب و تخفیف های ویژه، آن هم بدون نیاز به ارائه هرگونه ضمانتی مانند چک، سفته و … تجربه کنید. طرح ویژه اجاره پراید و دیگر خودروهای روز، طرح سراسری بوده که علاوه بر تهران، شامل دیگر شهرها نیز می شود.

برای اطلاعات بیش تر و رزرو به سایت navaran.com  مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *