28 نوامبر, 2020

دستبند چرم مردانه

رسانه انرژی مثبت |مد و پوشاکدستبند چرم مردانه که اخیرا در میان جوانان بسیار محبوب شده اند، جذاب و همه کاره است و شما می‌توانید به راحتی با استایل‌های روزمره آن‌ها را هماهنگ کنید. برخی از دستبند‌های چرمی می‌توانند با حروف یا نقل قول‌های خاصی متناسب با سلیقه شما متمایز شوند. در ادامه با مدل‌های جدید دستبند چرم مردانه و سپس نکاتی برای خرید آن آشنا می‌شوید.

انواع دستبند چرم مردانه

دستبند‌ها معمولا به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:
  • دستبند‌های پهن
  • دستبند‌های باریک
  • دستبند‌های طرح دار
دستبند چرم مردانه پهن، معمولا برای موقعیت‌های غیر رسمی کاربرد دارد و برای افراد با مچ دست متوسط و بزرگ مناسب هستند. این مدل دستبند‌ها معمولا از دوام بیشتری نسبت به دستبند‌های باریک برخوردار هستند. در هنگام استفاده از دستبند‌های پهن، اطمینان حاصل کنید که آستین‌های پیراهن خود را بالا زده باشید!
دستبند چرم, دستبند چرم مردانه
دستبند‌های طرح دار نیز بیشتر با استایل‌های اسپرت هماهنگ است.
دستبند چرم, دستبند چرم مردانه
ساده‌ترین انواع دستبند چرم مردانه هیچ نوع سنگ و یا زیور آلات فلزی نخواهند داشت. این نوع دستبند چرم مقرون به صرفه و مناسب برای استایل‌های روزمره است. همچنین این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا به راحتی در کنار ساعت خود از آن استفاده کنید.
دستبند چرم, دستبند چرم مردانه
اگر به دنبال دستبند چرم مردانه منحصر به فرد هستید، به سراغ نمونه‌های بافته شده و یا کار شده با فلزات بروید. فلزاتی که معمولا برای تزیین دستبند چرم مردانه مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل: طلا، پلاتین، فولاد ضد زنگ، مس و برنج می‌شود.
دستبند چرم, دستبند چرم مردانه
در برخی موارد، قلاب دستبند چرم مردانه به عنوان یک عنصر تزئینی منحصر به فرد در ساختار دستبند بکار می‌رود.

دستبند چرم, دستبند چرم مردانه

دستبند چرم مردانه را به کدام دست ببندیم؟

چپ یا راست؟ در صنعت مد و پوشاک قاعده از پیش تعیین شده‌ای برای این موضوع وجود ندارد. اما اگر شما ساعت خود را معمولا در دست چپ می‌بندید، بهتر است برای ممانعت از ایجاد خراش بر روی ساعت خود، دستبند چرمی خود را بر روی دست راست ببندید. با وجود این برخی از مردم ترجیح می‌دهند که دستبند خود را همراه با ساعت بر روی یک دست ببندند. برای ایجاد تعادل در استایل خود، بهتر است رنگ دستبند چرم را با سایر اکسسوری‌ها از قبیل: کمربند، بند ساعت و … هماهنگ کنید.
دستبند چرم, دستبند چرم مردانه

سایز متناسب برای دستبند چرم مردانه کدام است؟

سایز دستبند‌های چرم مردانه معمولا قابل تغییر است و شما می‌توانید به راحتی آن را تنظیم کنید. به طور کلی سایز دستبند چرم باید به گونه‌ای باشد که نه بیش از حد مچ دست را تحت فشار قرار دهد و نه بیش از اندازه آزاد باشد. بهترین سایز برای دستبند چرم این است که به اندازه دو انگشت از مچ دست شما فاصله داشته باشد.

مطالعه بیشتر :
هرآنچه مردان شیک پوش باید بدانند...!

دستبند چرم, دستبند چرم مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *