26 نوامبر, 2020

پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

رسانه انرژی مثبت | تکنولوژی – با پیشرفت فناوری، امروزه دسترسی به اطلاعات و داده‌ها نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است و هر ساله میزان تولید اطلاعات و داده دوبرابر می‌شود. از اینرو محافظت از اطلاعات و داده‌ها امری ضروری در زندگی دیجیتال امروزی است.

اطلاعات, پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

طبق آمار منتشر شده ۴۶ درصد از کاربران هر ساله اطلاعات دیجیتال خود را از دست می‌دهند. از این میان، نزدیک به ۳۰ درصد به دلیل اشتباهات انسانی رخ می‌دهد.یکی از دلایل بسیار مرسوم از دست دادن اطلاعات بر اثر وجود برنامه‌های مخرب یا اشتباهات دیجیتالی رایج است. در ادامه همراه ما در رسانه­­ انرژی مثبت همراه باشید تا در این مقاله نحوه پشتیبان گیری از فایل‌ها با استفاده از نرم افزار EaseUS Todo Backup را به شما آموزش دهیم.

از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد برنامه EaseUS Todo Backup این است که می‌توانید از پارتیشن‌ها یا دیسک‌ها، فایل‌ها، ایمیل یا سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، بنابراین این برنامه یک نرم افزار کامل برای تهیه پشتیبان از هر نوع داده است. این برنامه برای تمامی کسب و کارهایی که به نحوی با ذخیره اطلاعات و داده سروکار دارند بسیار ضروری است. همچنین کار با این برنامه به قدری آسان است که به راحتی می‌توانید زمان تهیه نسخه پشتیبان را تعیین کنید و نرم افزار در آن زمان به صورت خودکار شروع به تهیه نسخه پشتیبان خواهد گرفت.  برای مشاهده سایر ویژگی‌های این برنامه قدرتمند می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات, پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

در این مقاله قصد داریم تا از فایلی به نام New Folder پشتیبان گیری کنیم.

مطالعه بیشتر :
تست مقاومت گلکسی Z فلیپ؛ نمایشگر شیشه‌ای یا پلاستیکی؟

اطلاعات, پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

همانطور که مشاهده می‌کنید، برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل مورد نظر کافی است از منو سمت چپ به محل فایل مورد نظر رفته و پس از آن فایل خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل مورد نظر، در صورتی که مقصد خاصی را برای ذخیره نسخه پشتیبان مد نظر دارید می‌توانید در قسمت Destination آدرس محل ذخیره را وارد کنید. همچنین می‌توانید در قسمت Description توضیحی در رابطه با فایل مورد نظر بنویسید. پس از اتمام این مرحله برای شروع مرحله پشتیبان گیری بر روی دکمه Proceed کلیک کنید.

اطلاعات, پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

همانطور که ملاحظه کردید، تهیه نسخه پشتیبان با استفاده از برنامه EaseUS Todo Backup بسیار کار آسانی است و می‌توان در یک مرحله آن را به پایان رساند. در صورتی که می‌خواهید تنظیمات بیشتری در برنامه ایجاد کنید می‌توانید از گزینه Advanced استفاده کنید.

اطلاعات, پشتیبان گیری از فایل ها با نرم افزار EaseUS Todo Backup

در صورتی که قصد بازیابی اطلاعت خود را دارید می‌توانید به راحتی با انتخاب گزینه Recovery اینکار را انجام دهید.

مطالعه بیشتر :
تفاوت اینترانت با اینترنت چیست و نحوه عملکرد هرکدام چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *