22 سپتامبر, 2020
10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

۱۰ طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

لاک قرمز از جمله مواردیست که بدون شک همگان از آن استفاده می کنند. ممکن است گاهی از اینکه یک رنگ ساده روی ناخن خود بزنید خسته شوید. اگر اینطور است می توانید این بار که خواستید لاک قرمز بزنید، یکی از این مدل ها را انتخاب کرده و تغییر در طرح ناخن هایتان را ایجاد کنید.با مجله انرژی مثبت همراه باشید.

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

رنگ طلایی از جمله رنگهاییست که در کنار رنگ قرمز بسیار زیبا و شیک است. در این طرح ابتدا باید از رنگ طلایی برای پایین ناخن استفاده کنید و وقتی خشک شد مابقی ناخن را لاک قرمز بزنید. برای اینکه حالت هلالی شکل به خوبی و بدون عیب روی ناخن مشخص شود می توانید از برچسب های آماده ای که این شکل را دارند استفاده کنید. آن را روی ناخن بچسبانید و باقی آن را لاک بزنید تا شبیه شکل در بیاید.

مطالعه بیشتر :
ریمل ابرو

 

راه راه افقی 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

این طرح را به خوبی می توانید با یک لباس که راه راه قرمز و سفید دارد هماهنگ کنید. حتی بسیاری از افراد این طرح را چون حالتی اسپورت دارد با کفش یا لباسی اسپرت همراه می کنند. برای این طرح بهتر است از سه رنگ استفاده کنید. رنگ اصلی را قرمز بزنید و رنگی نظیر صورتی و یا رنگی که هم خانواده قرمز است را برای استفاده در کنار رنگ سفید به کار بگیرید.

 

استفاده از برچسب های طرح دار 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

می توانید به سادگی و بسیار آسان از برچسب های طرح دار آماده روی ناخن بچسبانید. برای این کار ابتدا ناخن را لاک بزنید و بگذارید خشک شود سپس به آرامی برچسبی که انتخاب کرده اید، روی ناخن بچسبانید. رنگ و طرح برچسب را طور انتخاب کنید که روی قرمز مشخص باشد.

 

طرح با رنگ قرمز 

مطالعه بیشتر :
8 ماسک آسان و طبیعی که می توانید در خانه درست کنید

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

می توان از رنگ قرمز فقط بعنوان رنگی که قرار است طرحی روی ناخن ایجاد کند استفاده کرد. می توانید رنگ اصلی ناخن را یک رنگ روشن ، ترجیحا طیف رنگ قرمز اما بسیار روشن، انتخاب کنید. سپس طرحی از گل، دایره یا چیزی شبیه میوه روی ناخن بکشید. هم طرحی ساده است هم به ناخنتان چهره ای تازه می دهد.

 

خط باریک و ساده 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

این طرح نیز در عین ساده بودن متفاوت است. رنگ اصلی ناخن را همان قرمز همیشگی بزنید اما اینبار برای اینکه خط سفید را روی ناخن ایجاد کنید باید دقت بیشتری داشته باشید. می توانید از برچسب هایی که برای صاف کشیدن خطوط استفاده می شوند کمک بگیرید. می توانید از لاک های طراحی یا براش هایی با سر نازک استفاده کنید.

 

آمبره سرخ 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

طرح آمبره سرخ و مشکی طرحی بسیار شیک و جذاب خواهد بود. شما می توانید از این طرح نیز برای شیک تر شدن ناخن استفاده کنید.

مطالعه بیشتر :
انواع تتو و خالکوبی های شیک و جذاب نقش حنا روی پا

 

طرح فرنچ گل 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

در این طرح بیس ناخن را بیس همیشگی فرنچ بزنید اما به جای اینکه نوک ناخن ها را یک طرح ساده و صاف بکشید طرحی متفاوت بکشید و حالتی هلالی به ناخن بدهید. برای این طرح حتما ناخن هایتان را بصورت  گرد سوهان بکشید. ناخن نباید مربع باشد.

 

تضاد مات و براق 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

می توانید از یک لاک قرمز مات استفاده کنید و روی قسمتی از ناخن را که می خواهید مات باقی بماند بپوشانید و سایر قسمت های ناخن را برق ناخن بزنید. در این صورت ناخنتان به دو طرح مات و براق تبدیل می شود و با یک لاک توانسته اید یک طرح جدید ایجاد کنید.

 

طرح رعد و برق 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

برای این طرح نیاز به برچسب آماده نداری ، رعدی که می خواهید روی ناخن ایجاد کنید شامل دو خط است. با کمی تمرین میتوانید به بهترین شکل این طرح را روی ناخنتان بکشید. برای این کار نیاز به قلم با نوک نازک دارید. بهتر است تمام ناخن ها را طرح ندهید و بگذارید این طرح درخشش رعد و برقی خود را روی یک یا حداکثر دو ناخن نشان دهد.

مطالعه بیشتر :
تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن

 

طرح خطوط عمودی 

10 طراحی ناخن زیبا با لاک قرمز

 

خطوط عمودی برای ناخن هایی که کوتاهتر هستند مناسبند چرا که آنها را بلند تر نشان می دهند. بهتر است از رنگهای همسان استفاده کنید و خط وسط را ضخیم تر بکشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *